Alicji Reslich-Modlińskiej – “Opowieści radiowe i telewizyjne. Alicja po drugiej stronie lustra”

Kiedy myślimy o „kultowych” programach radiowych i telewizyjnych nie sposób pominąć Alicji Resich – Modlińskiej. Dziennikarka, pierwsza redaktor naczelna miesięcznika „Gala”, twórca autorskiego talk –show „Wieczór z Alicją”, współtwórca nie mającej sobie równych audycji „Nie tylko dla orłów”.

W maju 2104 ukazała się debiutancka książka Alicji Resich- Modlińskiej „Opowieści radiowe i telewizyjne. Alicja po drugiej stronie lustra”.

Konferencja promująca książkę, przygotowana przez Femme Events, odbyła się 14 maja w hotelu Regent w Warszawie.

Qclub pękał w szwach od znakomitych gości z grona pisarzy, aktorów, polityków, przyjaciół i sympatyków autorki.

Spotkanie poprowadził Michał Ogórek, sprawiając, ze stało się ono błyskotliwą rozmową, skrzącą się dowcipem i anegdotami zawartymi również w książce, opisującymi najciekawsze i zabawne historie związane z pracą zawodową Alicji Resich- Modlińskiej.

Fragmenty książki czytała Krystyna Czubówna, przed pojawieniem się na scenie nie powstrzymał się również Szymon Majewski, który przygotował niespodziankę dla autorki.

Po zakończeniu części oficjalnej goście pozostali na bankiecie, w klimacie Alicji w Krainie czarów. Femme Events scenograficznie zmieniło Qclub w pokój gdzie nic nie jest tym, czym się wydaje – filiżanki i zegary mają wielkość człowieka, a słodycze wołają „Zjedz mnie”.

Ze wszech miar był to wieczór pełen czarów.

Categories