Dzień Przytulania

24 czerwca to Polski Dzień Przytulania, któremu od lat patronuje portal Sympatia.pl oraz Hoop!
 Włączając się w tą akcję, Femme Events miało ogromną przyjemność przytulić ogromną rzeszę Polaków.
Zaczęliśmy 23 czerwca w siedzibie ITI. Na korytarzach i w pokojach redakcyjnych, zaopatrzeni w wielkie „łapki” przytulaliśmy dziennikarzy znanych z programu TVN oraz osoby dbające o realizację programów telewizyjnych.
Przytulaniu towarzyszyło mnóstwo dobrej energii , wywołującej szerokie uśmiechy. Całość udokumentowana została filmem, do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy!
Następnego dnia – 24 czerwca ruszyliśmy w Polskę by propagować akcję przytulania w największych miastach Polski. Ekipy animatorów z transparentami i białymi „łapkami” pojawiły się w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Akcja, znana już wcześniej z mediów, odniosła wielki sukces. Każdy chciał wpaść w ramiona i naszym animatorom i swoim przyjaciołom i znajomym.
W Warszawie przytuliliśmy Masę Krytyczną i dorożkarskiego konia, w Krakowie wywołaliśmy meksykańską falę na Rynku, a we Wrocławiu tuliliśmy się w deszczu, przed którym nagle wszyscy przestali uciekać.
Przemiłe wspomnienia z Dnia Przytulania sprawiają, że Femme Events na pewno będzie włączać się w akcję w przyszłych latach!

 

Categories