Femme Events dla Beaty Pawlikowskiej

„Największe kłamstwa współczesnej cywilizacji” to tytuł najnowszej  książki Beaty Pawlikowskiej, dla której mieliśmy przyjemność przygotować konferencje prasową.

Tym sposobem EKO zawładnęło naszym eventem!

Treść książki sprawiła, że  scenografia, napoje, posiłki  a nawet  szeptane rozmowy uczestników przesiąknięte były klimatem zdrowego żywienia.  Konferencję prasową poprowadził dziennikarz i podróżnik Michał Cessanis, który na koniec rozmowy zaprosił Autorkę na przegląd swojej lodówki, wiedząc już ile niewłaściwych produktów w niej posiada.

Po szczegółowych analizach składów, etykiet i nazw asortymentu spożywczego Pani Beata z wielką przyjemnością zaprosiła na organiczną herbatę i specjały Szefa Kuchni hotelu Regent, który na tę okazję serwował dania inspirowane nową książką. Wszystko było świeże, bez sztucznych składników, konserwantów, niezdrowych cukrów i tłuszczy. Warzywa i owoce przeważył na bufetowym stole dając kolorowy obraz zachęcający do jedzenia.

EKO pozostaliśmy do samego końca!

Miłą niespodzianką przy wyjściu były finezyjnie zapakowane pomarańcze ze złotymi myślami od Pani Beaty. Każdy z gości z radością częstował się zdrowym podarunkiem a wylosowaną karteczkę traktował jako motto tego dnia.

” Zdrowo i z pozytywnym nastawieniem”  – tak możemy podsumować  to spotkanie

Categories