Femme Events dla Danone Nations Cup

W ostatnią niedzielę na Stadionie Narodowym odbył się finał Danone Nations Cup  największa piłkarska impreza na świecie dla dzieci w wieku  10 –  12 lat. Gościliśmy reprezentacje ze wszystkich kontynentów, a młodych piłkarzy przybyło oglądać  40 tysięcy  fanów.

Ale Danone Nation Cup to nie tylko rywalizacja na boisku. To również propagowanie zasad fair play i zdrowego żywienia. Nie od dziś wiemy wszyscy, jak ważne dla osiągania wyników sportowych jest prawidłowe odżywianie. A przecież nie tylko sportowcy, ale my wszyscy, chcemy być zdrowi i silni, pełni energii do pracy i zabawy.

Właśnie zasadom zdrowego odżywiania poświęcone zostały warsztaty na stoisku akcji  Śniadanie daje Moc, prowadzone przez eksperta i ambasadora akcji Tomka Woźniaka oraz Femme Events. Nasze stoisko odwiedziła ogromna liczba dzieci i dorosłych, a na wszystkich czekały rozmaite atrakcje i upominki.

Dzieci z zapałem uczestniczyły w rozmowach o jedzeniu, momentami zaskakując nas swoją wiedzą. Emocje sięgały zenitu w czasie niezwykłych eksperymentów kulinarnych, podczas których sprawdzaliśmy jaki ciężar udźwignie zwykła skorupka jajka, w jaki sposób mydło usuwa bakterie z naszych rąk i ile wody zawiera nasze ciało.

Każdy uczestnik warsztatów nagrodzony został super zdrową przekąską  – mleczną kanapką oraz planem lekcji z autografem Tomka Woźniaka.

 Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym warsztatom dzieci zapamiętają nie tylko emocje sportowe, ale i  12 zasad zdrowego żywienia!

 

Zespół redakcyjny

Femme Events

 Źródło: http://danonenationscup.pl/mistrzowskie-zasady-zywienia-danone-nations-cup-polska-2012-2,1.dhtml

 

Categories