FEMME EVENTS dla Noworocznego Obiadu z Gwiazdami

Jak co roku Verena Jarczyńska wraz z przyjaciółmi zorganizowała noworoczny obiad dla dzieci z domów dziecka z całej Polski. Miejscem spotkania była warszawska restauracja Jeff’s, a na swoich idoli ze szklanego ekranu  czekało 300 dzieciaków.

Wśród atrakcji był występ wokalny Anny Dereszowskiej, warsztaty taneczne z udziałem Edyty Herbuś i Krzysztofa Hulboja oraz jedyny w swoim rodzaju performance dzieciaków w stylu „gangnam” z Bilguunem Ariunbaatarem w roli PSY. Aktorzy, wokaliści i sportowcy już po raz ósmy przenieśli w kolorowy świat, setki najmłodszych, którzy przez moment mogli dotknąć gwiazd.

„Najważniejsze tak naprawdę nie jest to, co na stole, ale czas jaki spędzamy przy wspólnych posiłkach. Niemniej dziś serwowanie hamburgerów i frytek wyzwalało radość nie tylko w dzieciakach, ale także w nas, dorosłych. Tak naprawdę uśmiech dzieci jest bezcenny” – powiedziała Beata Tadla.

„Dzieci zaraziły mnie pozytywną energią, która krąży chyba po całej Warszawie” – wtórował dziennikarce, Ryszard Kalisz.

Okazuje się, że babcia to fantastyczna instytucja, nawet jeśli bywa „babcią przyszywaną”. „Kocham kontakt z dziećmi. Dla mnie to cudowny czas, bo wiem, że dzieci na nas czekają i chcą z nami spędzić czas. To dla nas artystów największa nagroda” – zapewniała Teresa Lipowska.

„Czuję się tu jak w domu! Harmider, śmiechy, rozmowa przy stole – to jest najfajniejszy obiad” – dodała Marta Kuligowska.

Artyści ani przez chwilę nie mieli taryfy ulgowej. W pocie czoła biegali między kuchnią a stołami serwując przysmaki, pozowali do zdjęć, rozdawali autografy, opowiadali o swojej pracy, ale przede wszystkim rozmawiali z dzieciakami o ich planach i marzeniach.
„Serwowanie posiłków najmłodszym to coś wspaniałego” – powiedziała w biegu Bożena Dykiel, która umilała czas najmłodszym. I rzeczywiście szczęście, uśmiech i dobra energia wypełniły przestrzeń restauracji Jeff’s. W kuchni prym wiedli Radek Majdan i Mariusz Czerkawski, a w rolę kelnerek wcieliły się m.in. Małgosia Zajączkowska, Urszula Dudziak i Małgorzata Niemen. Wśród dobrych aniołów noworocznego obiadu wypatrzyliśmy także: Małgorzatę Pieńkowską, Mateusza Damięckiego, Monikę Richardson, Andrzeja Młynarczyka, Ilonę Łepkowską, Agnieszkę Więdłochę, Kasię Zielińską oraz Małgorzatę Walewską.

 

Gościem specjalnym tegorocznego spotkania była Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Pani Hanna Gronkiewicz – Waltz, która złożyła Dzieciom i gościom życzenia noworoczne. Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska przesłała specjalne nagranie z życzeniami dla dzieci, a Pani Małgorzata Tusk, Małżonka Premiera RP przesłała specjalnie na tę okazję przygotowany list.

Każde dziecko opuściło spotkanie obdarowane ogromną paczką z prezentami. Znalazły się w niej m.in. pamiętniki z podpisem Pani Prezydentowej Anny Komorowskiej, MP4 od Pani Premierowej Małgorzaty Tusk oraz słodycze i artykuły plastyczne od Pani Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz – Waltz, a także wiele innych niespodzianek.

Do zobaczenia za rok!

polecamy też:  http://www.chillizet.pl/Radio/Wideo/Noworoczny-Obiad-z-Gwiazdami

 

pozdrawiamy

Femme Events

Categories