Femme Events dla marki Sachs

Na warszawskim lotnisku Bemowo, w dniach 5-7 września 2014r. odbyły się największe targi motoryzacyjne w Europie – Inter Cars. Podczas tego wydarzenia swoje stoiska zaprezentowało blisko 200 wystawców, a targi odwiedziło ok. 40 tys. gości.

W tym roku niezaprzeczalny lider w branży, ZF Friedrichshafen AG SA w Polsce postawił na wizerunek sportowy swojej działalności. Targi były też okazją do podsumowania tegorocznego Road Show – Sachs Race Challenge 2014 i zaprezentowania atrakcji na kolejny-  Sachs Race Cup 2015.

Agencja Femme Events odpowiedzialna była za przygotowanie planu wydarzenia zgodnie z koncepcją wizerunkową marki oraz za budowę pełną koordynację pracy stoiska.

Ogromne wrażenie na uczestnikach zrobił dynamiczny pokaz nowego Showcar BMW M3 DTM, dużym zainteresowaniem cieszyły się również występy tancerek w specjalnie na tą okazję przygotowanej choreografii. Gwiazdą tegorocznych targów był Grzegorz Baran-  kierowca, pilot rajdowy i konstruktor samochodów rajdowych, a przede wszystkim wielki pasjonat Dakaru.

W specjalnie przygotowanej strefie dla dzieci animatorzy proponowali konkursy i zabawy powiązane z motoryzacją. Nie zabrakło też najbardziej popularnych atrakcji, jak malowanie buziek, kolorowe tatuaże czy modelowanie baloników.

Podczas całej imprezy stoisko odwiedziło ok. 30 tys. gości.

Categories