G+J stała współpraca z Femme Events

 

Wydawnictwo G+J podjęło decyzję o stałej współpracy z Agencją Femme  Events w zakresie obsługi konferencji poświęconych premierom wydawniczym.

Pierwszym wydarzeniem zrealizowanym w nowej formule była promocja kolejnej książki Hanny Bakuły, która odbyła się 20 listopada.

Publikacja pt: „Moja firma portretowa. Pierwszy krąg”  poświęcona została portretom, własnym i osób bliskich. Opowiada o rysowaniu, pozowaniu i rozmowach z modelami. Dużo w niej anegdot i przenikliwych analiz psychologicznych malarki, która sama mówi o sobie, że „widzi wszystko”.

„Pierwszy krąg” to portrety osób z bliskiego otoczenia artystki, która maluje tych, których lubi i zna, lub obce osoby, które jej się podobają. Sympatię tę widać zarówno w portretach, jak i opisach osób interesujących, inteligentnych, z pasją, a często też bardzo urodziwych.

Wiele modelek i modeli artystki pojawiło się na promocji książki w restauracji Aleje 3 – gościliśmy Agatę Młynarską, Alicję Resich- Modlińską, Elwirę Ślązak i Gabriella Collet, prof. Jerzego Bralczyka, Małgorzatę Pieczyńską.

Ich portrety przewijały się przez całe spotkanie w postaci prezentacji multimedialnej, tworząc tło wizualne rozmowy autorki z prowadzącym spotkanie Zbigniewem Krajewski, dziennikarzem radiowej Jedynki.

Categories