Gwiezdne Wojny

Jeden z najnowszych tematów w ofercie Femme Events to Gwiezdne Wojny, temat uwielbiany przez ogromną liczbę naszych Klientów.

 
Ponieważ sami jesteśmy fanami filmu, przygotowaliśmy się do tego eventu szczególnie starannie. Powstały piękne stroje, szyte specjalnie dla nas, nie istniejące dotąd w warszawskich wypożyczalniach. Dzięki temu na imprezie mogły pojawić niesamowite wojowniczki Jedi – Ahsoka i Aayla, istoty o niespotykanej barwie skóry i niezwykłych umiejętnościach. U boku rycerzy Jedi prowadziły szkolenie adeptów w szkole Padawanów.

 
A zadania były nie byle jakie – wymagały zaangażowania, odwagi i fantazji. Oczywiście wszystkie zostały wykonane bezbłędnie, nie na darmo do szkoły Padawanów trafiają osoby obdarzone największą mocą. Do tego nad wszystkim czuwał mistrz Joda, wspierając nas swą radą i spokojem.
Całość eventu odbyła się w niezwykłej scenografii – na jeden dzień znaleźliśmy się na planecie Nabu., rządzonej przez Królową Amidalę. Za oknami rozciągał się widok niezwykłych planet i gwiezdnych pojazdów. Ściany jarzyły się od kosmicznych lamp, a w powietrzy krzyżowały się błyski świetlnych mieczów.
Uwierzcie, to najbardziej magiczne miejsce w jakim można się znaleźć.

Categories