Premiera książki Grażyny Szapołowskiej „Poza mną” z Femme Events

Pierwsza premiera książkowa, która odbyła się pod patronatem Burda International, poświęcona była opowiadaniom Grażyny Szapołowskiej, zebranym w tom „Poza mną”. Opowiadania poświęcone codzienności ludzi z różnych zakątków świata – samotności, miłości, zdradzie. Wysnute z krótkich chwil zaobserwowanych na ulicach Warszawy, Delhi, Moskwy, przetworzone przez wrażliwość kobiety – artystki.
Te właśnie cechy stały się punktem wyjścia w planowaniu eventu. Założenie było takie, by dało się go opisać jak osobę: klasyczna elegancja, niepokojąco intrygujący, blask , lecz bez ostentacji, piękno i luksus.
Wnętrza użyczyła restauracja Amber Room w Pałacu Sobańskich. Klasyczne wnętrze uzupełnione scenografią w kolorach srebra i blasku diamentów, stały się idealną oprawą dla opowieści o książce, ale i urody autorki. Rozmowa prowadzona przez Annę Augustyn – Protas nabrała dzięki temu cech intymności, przysłuchiwania się zwierzeniom, które czasem są radosne, czasem bolesne.
Nastrojowość spotkania budowała również muzyka grana na żywo przez znakomitego pianistę Bogdana Hołownię. Repertuar filmowy i wiecznie żywe piosenki z Kabaretu Starszych Panów w ciekawych aranżacjach stały się również uroczym tłem rozmów po zakończeniu części oficjalnej.
Podczas gdy autorka podpisywała książki, goście, zwłaszcza panie miały okazję przymierzyć diamentową biżuterię prezentowaną w Krug Room przez firmę Dicholding.
Za kompleksową realizację eventu odpowiedzialna była Agencja Femme Events

Categories