SHIRE: Firmowe mikołajki dla dzieci

Mikołajki to święto, na które każde dziecko czeka z utęsknieniem. Każdy na pewno pamięta kiedy to wstawał rano i znajdował pod poduszką wymarzony prezent. Radość dziecka to przepiękny skarb, który warto współdzielić z innymi.

Firma Shire Polska postanowiła zorganizować przy naszej pomocy firmowe mikołajki, w których to uczestniczyli rodzice wraz ze swoimi pociechami. 2 lutego 2017 roku przenieśliśmy się do siedziby Shire Polska mieszczącej się w nowoczesnym i przepięknym wieżowcu Warsaw Spire. Tego dnia pracownicy firmy mogli pokazać swoim dzieciom w jakim to miejscu pracują i czym właściwie się zajmują przez dużą część swojego czasu.

IMG_4156

Już na samym wstępie na przybywających czekały nasze Mikołajki rozdające małym smykom czapeczki elfów lub różki renifera. Po zwiedzeniu zakamarków firmy, dzieci mogły uczestniczyć w warsztatach świątecznych gdzie tworzyły przepiękne ozdoby świąteczne i dekorowały odlewy gipsowe. Niezwykłą atrakcja była gifbudka. Poza warsztatami manualnymi na dzieci czekały także doświadczenia naukowe, gdzie poznały działanie suchego lodu i mogły zrobić polimerowego glutka.

Zabawa zabawą, ale trzeba też czasem odpocząć, aby mieć siły do kolejnych zabaw. W przerwie przygotowaliśmy poczęstunek dla małych pociech kiedy to mogły zregenerować siły i najeść się przed kolejnym wyzwaniem jakim było spotkanie z magikiem Konradem. Magik Konrad zabrał dzieci na wycieczkę po krainie magii pokazując niesamowite sztuczki i triki magiczne, które z pewnością na długo pozostaną w dziecięcych wspomnieniach.

IMG_4207

Ostatnim etapem imprezy mikołajkowej była niespodzianka, na którą każde dziecko z pewnością oczekuje. Wiele dzieci z pewnością mogło coś podejrzewać. Kominek, przepięknie wystrojona choinka, rozłożysty czerwony fotel. Któż to nas odwiedzi – pytały dzieci. W końcu się pojawił! Biała broda, duży brzuszek i czerwony strój to przecież Święty Mikołaj! W rolę Świętego Mikołaja wcielił się Prezes firmy Shire Polska, który to przybył z workiem prezentów. Kto w końcu nie lubi prezentów! Na zakończenie imprezy rodzice wraz ze swoimi pociechami mogły zrobić upamiętniające zdjęcie na fotelu Świętego Mikołaja.

Chcesz zorganizować imprezę dla dzieci ale brak Ci pomysłu? Skontaktuj się z nami!

Categories