Targi Automaticon 2015

KLIENT: Państwowy Instytut Automatyki i  Pomiarów
KIEDY: 17-20.03.2015
GDZIE: WARSZAWSKIE CENTRUM EXPO XXI, 01-222 Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14
DLACZEGO: Targi Automaticon 2015.
CO ZROBILIŚMY:

  • Przygotowanie stoiska,
  • Przygotowanie  identyfikacji wizualnej,
  • Aranżacja ekspozycji

Targi AUTOMATICON od 20 lat są największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają Wystawcom doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązan technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów.

Głównym organizatorem targów jest Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów, dla którego Femme Events miała przyjemność zaprojektować stoisko. Tym sposobem naszej agencji przypadło zadanie polegające na budowie największej konstrukcji na Automaticon 2015.

Urządzenia i technologie prezentowane przez PIAP podkreśliliśmy za pomocą niestandardowej scenografii obejmującej chociażby dym, muzykę czy ekran led-owy. Centralnym punktem stoiska były dwa, synchronicznie poruszające się roboty przemysłowe. To zdecydowanie przyciągało wzrok osób odwiedzających targi i innych wystawców. Na ściance w tle zaprezentowaliśmy w nietypowy sposób historię Instytutu. Nasi Goście mogli obserwować działanie drukarki 3D oraz sprawdzić jej możliwości.

Nasza 4-dniowa opieka nad stoiskiem została pozytywnie odebrana przez Klienta oraz podtrzymała dobry wizerunek firmy 🙂

Categories